Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Spotkania z mistrzami / Rozmowa z Olgą Tokarczuk

Start
End
Rozmowa z Olgą Tokarczuk – pisarką, autorką monumentalnej powieści „Księgi Jakubowe”, za którą autorka w 2015 roku otrzymała Nagrodę Literacką „Nike”.

Opera Histeria w/ UVB/ Spectribe /Anja Kraft /Chinaski /Mono

Start
End
Opera Histeria - druga odsłona cyklu z muzyką elektroniczną w Centrum Spotkania Kultur.

Sicoer / Hand. Style. Damage / Brain Damage Gallery

Start
End

Hand
Style
Damage

by SICOER

. . .

Wernisaż: 
24 luty 2017, sobota, 19:00

Brain Damage Gallery
pl. Teatralny 1, Lublin, 
Centrum Spotkania Kultur /wejście od ul. Skłodowskiej/.

Wystawa czynna do 14 kwietnia.
Wtorek-Niedziela 12:00-17:00.

Gala Kultury „Lublin 700"

Start
End

Przed nami Gala Kultury 2017. W tym roku pod hasłem „Lublin 700”. 
13 kwietnia podczas Gali poznamy laureatów nagród Miasta Lublin w dziedzinie kultury. Kategorie są cztery, a w każdej z nich są po trzy nominacje.

Do Nagrody Artystycznej Miasta Lublin za 2017 r. nominowani zostali:
- Grupa nieformalna: Łukasz Witt-Michałowski i Marcin Wroński
- Mateusz Nowak
- Robert Pranagal

Nominowani do Nagrody Miasta Lublin za Upowszechnianie Kultury w 2017 r. to: 
- Fundacja Sztukmistrze
- Karolina Rozwód
- Barbara Sawicka

„Daas” reż. Adrian Panek - FESTIWAL SCENOGRAFII I KOSTIUMÓW „SCENA W BUDOWIE”

Start
End

Zapraszamy do sali kinowej CSK na projekcję filmu „Daas” w reżyserii Adriana Panka. 

MTV Unplugged Brodka

Start
End

Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej, która dokonała jednej z największych transformacji artystycznych ostatnich lat. Jej koncerty to niezapomniane przeżycie, łączące pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych – od psychodelicznego popu aż po niezwykłą rytmikę rockową.

Fashion Convent x Scena w Budowie (Diligent x Górna 10 Studio x CSK)

Start
End
Spotkanie z marką Diligent odbędzie się 12.04.2018r. w ramach autorskiej strategii konceptowo - promocyjnej Fashion Convent, która zostanie zrealizowana w czterech miastach w Polsce. Na mapie Lublina doświadczenie modowe współtworzy z marką Górna 10 Studio. Spotkanie jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach Festiwalu Scenografii i Kostiumów – „Scena w Budowie”. Podczas Festiwalu w Alei Kultur (poziom 0- CSK) odbędzie się pokaz w formie instancji przestrzennych kolekcji Langusta Lips, a także wystawa fotografii pt. Langusta Lips wykonanych przez Jana Kriwola. Spotkanie pozwoli widzom zetknąć się z artystyczno - produktową instalacją w autorskiej konwencji marki modowej, a także pozwoli porozmawiać z twórcami i projektantami marki Diligent. Celem wydarzenia jest tworzenie doświadczeń dla odbiorców - wyjście o krok na przód, aby moda w formie współczesnej sztuki użytkowej, stała się bardziej dostępna. Zapraszamy od godziny 18.00 do Alei Kultur (poziom 0).

KONCERT ODWOŁANY- Tomasz Stańko New York Quartet

Start
End
Z przykrością informujemy, iż w związku z zapaleniem płuc Pana Tomasza Stańko, artysta zmuszony jest odwołać zaplanowane na początek kwietnia koncerty w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Lublinie. W ciągu najbliższego miesiąca podane zostaną szczegółowe informacje na temat potencjalnych nowych terminów wydarzeń - obecnie czekamy na potwierdzenie tych dat przez management artysty. Zakupione do tej pory bilety zachowują swoją ważność na ewentualne nowe wydarzenia. Przepraszamy za niedogodności, a artyście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Organizator wydarzenia: Good Taste Production // Kontakt w sprawie biletów: bilety@goodtaste.com.pl