Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

MALEŃCZUK + rhythm section

Start
End

Recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno.

KONCERT – OSIECKA, MŁYNARSKI, PRZYBORA

Start
End

Wyjątkowy koncert o którym tak pisze pomysłodawca, reżyser i prowadzący wydarzenie, Andrzej Strzelecki:

Analogowe nocne granie

Start
End
To już szósta edycja organizowana w ramach BOARD MANII / Board Mania #6

PAWEŁ DOMAGAŁA – 1984 TOUR

Start
End
W związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności koncertami w ramach “1984 TOUR”, na które wszystkie bilety wyprzedały się na długo przed samymi wydarzeniami, przygotowaliśmy drugą, znacznie obszerniejszą część trasy. W drugiej turze znajdzie się ponad 30 miast, nie tylko w Polsce.

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”

Start
End
Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”  - jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Stryjeńska. Let´s dance, Zofia!

Start
End
„STRYJEŃSKA. Let’s dance, Zofia!” kolejny raz zagości w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Monodram w wykonaniu Doroty Landowskiej, w którym Zofia Stryjeńska opowiada o swoim życiu, został stworzony przez zespół międzynarodowych artystów i stanowi pewnego rodzaju podróż teatralną, dokumentalno-filmową oraz muzyczną. Zdjęcia zostały nakręcone w 2018 roku w miejscach, z którymi związana była Stryjeńska – w Monachium, Paryżu i Genewie.

Oprowadzanie po wystawie „StartARCHITEKCI’18”

Start
End
Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie „StartARCHITEKCI”18”, które poprowadzi dr inż. arch. Hubert Trammer, pracownik naukowy Wydziału Budownictwa i Architektury (Katedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego) Politechniki Lubelskiej.

The Competition / Projekcja filmowa w ramach wystawy „startARCHITEKCI”18”

Start
End
Jak wygląda konkurs architektoniczny z perspektywy zespołów projektowych? Dokument prezentuje starcie kilku biur architektonicznych w konkursie na Narodowe Muzeum Sztuki w Andorze. Do udziału w konkursie zaproszono pięcioro projektantów z całego świata – Frank Gehry, Jean Nouvel, Zaha Hadid, Dominique Perrault i Norman Foster.