Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Jezioro łabędzie – Russian National Ballet

Start
End
"Jezioro łabędzie" ma to co w balecie klasycznym najpiękniejsze: wspaniałą muzykę, znakomitą choreografię oraz subtelny liryzm i romantyzm. Wszystko to w połączeniu z dbałością o precyzje wykonania i młodzieńczą pasją tancerzy Russian National Ballet, sprawia, że spektakl ten jest niezapomnianym przeżyciem.

Koncepcje Pomnika Polskich Ofiar Komunizmu 1917 – 1989

Start
End

W dniach od 8 stycznia do 24 stycznia 2020 r. odbędzie się ekspozycja prac konkursowych OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RZEŹBIARSKO-ARCHITEKTONICZNEGO NA OPRACOWANIE KONCEPCJI POMNIKA POLSKICH OFIAR KOMUNIZMU 1917-1989, który został rozstrzygnięty w dniu 30 grudnia 2019 roku.

Projekty które uzyskały nagrody jury, jak również pozostałe będą eksponowane w Foyer Sali Kinowej CSK w Lublinie na poziomie -1 i można je będzie oglądać w godzinach pracy CSK.

Finisaż wystawy odbędzie się 24 stycznia (piątek) o godz. 17.00.

Kolędy Pospieszalskich - Symfonicznie

Start
End

Kolędy Pospieszalskich, z udziałem młodzieżowej orkiestry smyczkowej, składającej się z instrumentalistów - potomków obywateli dawnej Rzeczypospolitej, pochodzących z Litwy, Białorusi i Ukrainy, oraz z Polski. Orkiestrze będzie towarzyszyć zespół solistów - rodzina Pospieszalskich.

Kabaret Czesuaf i Kabaret Jurki: dwie rejestracje DVD

Start
End
Zapraszamy 20.01.2020 do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na dwie rejestracje DVD najnowszych programów Kabaret Czesuaf „Przyjęcie” i Kabaret Jurki "Last minute" !

Kod Dedala, reż. Régis Roinsard

Start
End
Dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze, aby przełożyć ostatnią część bestsellerowej serii. Kiedy efekty ich tajemnej pracy pojawiają się w Internecie, muszą ustalić, kto z nich jest złodziejem.

Koncert: „Kolędy Świata” TGD + Kuba Badach

Start
End
18 stycznia 2020r. na scenie CSK w Lublinie odbędzie się koncert  ”Kolędy Świata” w wykonaniu zespołu TGD. Gościnnie wystąpi również Kuba Badach.

Tadeusz Żaczek - wystawa

Start
End
Zapraszamy na spotkanie z Tadeuszem Żaczkiem oraz wernisaż jego prac rozpoczynający kolejną wystawę w Galerii Saskiej. Ekspozycja potrwa do 13 stycznia 2020 roku.

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

Start
End
Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach.