Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

15 - years Watergate

Start
End
WATERGATE to jedna z najważniejszych nazw dla fanów muzyki techno z Europy. To legendarny berliński klub. W każdą środę, piątek i sobotę klub Watergate otwiera swoje drzwi i porywa tłumy z całego świata, rzadko kończąc imprezy przed 10 rano.  Od 15 lat Watergate jest także wytwórnią promującą najświeższe brzmienia – wydaje mixy z ekskluzywnymi utworami, a ich autorami zostają najciekawsze postaci z grona rezydentów. W wytwórni wydawali najważniejsi dla kultury klubowej świata min. SOLOMUN, TIEFSCHWARZ czy ELLEN ALIEN. 

NightSkating Lublin II 2017 Bijemy rekord

Start
End
Nightskating to impreza, która cyklicznie odbywa się w wielu miastach Polski i Świata. Rolkarze mają niepowtarzalną możliwość jazdy ulicami miasta. Wszystko odbywa się pod eskortą policji i służb zabezpieczających.

O dobrym urządzaniu miasta - rozmowa z Jakubem Szczęsnym

Start
End
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie REWIRY, zaprasza na spotkanie z Jakubem Szczęsnym. 

Widowisko „Wszyscy jesteśmy w drodze” z okazji Światowego Dnia Uchodźcy

Start
End
Widowisko słowno- muzyczne zorganizowane z okazji Światowego Dnia Uchodźcy. Motywem przewodnim widowiska będzie droga i podróż. Widowisko ma na celu zwrócenie uwagi na faktyczne problemy i sytuację uchodźców we współczesnym świecie.

„JESTEM…” wystawa fotograficzna stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Start
End
Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” działające na rzecz osamotnionych osób starszych zaprasza na wystawę fotograficzną pt. „JESTEM…”. Jej bohaterami będą podopieczni organizacji.

Gala Tańca UDS SHOW 2017

Start
End
Gala Tańca UDS SHOW to koncert podsumowujący całoroczną pracę WSZYSTKICH grup działających w UDS ART COMPLEX. Tancerze pod okiem instruktorów przygotowują układy, które zaprezentują podczas tego wydarzenia.

WYSTAWA: Szkło. Eryka Trzewik- Drost i Jan Sylwester Drost

Start
End
Wystawa szkła autorstwa małżeńskiego duety Eryki Trzewik- Drost i Jana Sylwestra Drosta, która jest próbą pokazania unikatowości tego artystycznego produktu rodem z PRL. Dzięki nim zmieniono oblicze tego produktu, wprowadzono je na wyżyny projektowe, a dzięki taniej produkcji mógł się ziścić postulat demokratyzacji sztuki użytkowej, czyli szkło prasowane w większości polskich domów.

10 lat Chonabibe | Specjalny koncert w sali operowej CSK

Start
End
Po wyprzedanym koncercie z orkiestrą Tomasza Momota, Chonabibe wraca do sali operowej Centrum Spotkania Kultur. Fascynująca podróż przez 10-letnią historię kolektywu Chonabibe Widowisko muzyczno-teatralne Jedyny występ zespołu Al-fatnujah wspaniali goście: Marika, Rahim, Ras, Lilu, Dj Feel-x, Skorup, Bu, Metrowy, Sinsen, Dj Dbt, Woytak, Golden przedpremierowy koncert nowego projektu Huberta (Jahdeck) pt. Bajki o dorosłych