Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

EAST ÆND ART I Noc concept store’ów

Targi

02 June Friday
16:00

Free access

EAST ÆND ART - Noc concept store’ów!
WYSTAWCY/ WARSZTATY/ POKAZY 
Targi turystyczne!

KIEDY:
piątek 2 czerwca 2017 r. godz. 16:00-22:00 
sobota 3 czerwca 2017 r. godz. 11:00-24:00 
niedziela 4 czerwca 2017 r. godz. 11:00-18:00

East ænd Art to nowe wydarzenie w Centrum Spotkania Kultur, które ma swoją nietypową premierę podczas 11. edycji Nocy Kultury – najpopularniejszego wydarzenia kulturalnego w Lublinie, skierowanego do szerokiej publiczności.

2-4 czerwca 2017 roku, w nowoczesnych przestrzeniach CSK – budynku autorstwa Bolesława Stelmacha, nominowanego do VI Nagrody Architektonicznej POLITYKI, odbędą się targi dobrego stylu. Blisko 50 wystawców z branży life style, pokaże jak dzięki ich produktom i usługommożna uczynić nasze życie przyjemniejszym, ciekawszym, a na pewno ładniejszym.
W specjalnie zaprojektowanych concept store’ach, w formie loftowych kubików, w stylowo wyposażonej przestrzeni sho- wroomu oraz w reprezentacyjnych przestrzeniach Centrum Spotkania Kultur będzie można zobaczyć, a także kupić produkty od projektantów mody, artystów, designerów, producentów przedmiotów codziennego użytku z segmentu EDC (Everyday Carry), a także wziąć udział w fabularyzowanych pokazach mistrzów florystyki, stylistyki fryzur i cukiernictwa. W wyjątkowej przestrzeni foyer Sali Operowej zaprezentują się twórcy kolekcjonerskich pojazdów jednośladowych. Wszystko to dostępne przez 3 dni, za darmo dla zwiedzających. 

Program targów obejmuje również prezentacje, mini-warsztaty i pokazy mistrzów, np. z branży beauty i lifestyle, czy turnieje cukiernicze i florystyczne. Na każdym poziomie oferujemy strefę gastronomiczno-rekreacyjną. W ramach wydarzeń towarzy- szących Nocy Kultury planujemy m.in. zwiedzanie Sali Operowej od kulis z pokazem technologii scenicznej oraz zwiedzanie tarasów zielonych na dachu i Miejska Pasieka Artystyczna CSK!


Niemniejsze atrakcje czekają na naszych gości przed budynkiem, na Placu Teatralnym, gdzie tradycyjnie odbędą się targi turystyczne, prezentujące to, co najlepsze w naszym regionie. Tym razem program turystyczny wzbogaci wizyta hiszpańskich gości, którzy zaprezentują swoje regiony od najlepszej strony: będzie dużo muzyki, tańca i wyśmie- nitego, śródziemnomorskiego jedzenia. Niezależnie od pogody będzie naprawdę gorąco!


NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

PKO BP – sponsor strategiczny Alei Kultur

Ticket price

Free access