Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Eastreet 4 - ostatni weekend

Fri, 01/12/2017 - 13:41


Przed nami OSTATNI WEEKEND EASTREET 4 – wystawa czynna do niedzieli 3 grudnia 2017, w godz. 12–18 (wstęp wolny). To ostatnia okazja na zobaczenie wystawy specjalnie wyprodukowanej i zaaranżowanej z myślą o niezwykłej przestrzeni – galerii Centrum Spotkania Kultur. Wystawa będzie następnie pokazywana w innych krajach, to prawdopodobnie jedyny pokaz w Polsce i na pewno ostatni w takiej postaci!

Wydarzenia towarzyszące:

PIĄTEK 01.12, GODZ. 18:00, WSTĘP WOLNY:
W piątek zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie z Aleksandrem Bochenkiem i Tomaszem Kulbowskim, którzy opowiedzą o idei projektu, procesie tworzenia wystawy i publikacji, a także o wybranych zdjęciach prezentowanych na wystawie. 

NIEDZIELA 03.12, GODZ. 19:00, WSTĘP WOLNY: 
W niedzielę zapraszamy na ostatni film w serii seansów towarzyszących wystawie: "21 x Nowy Jork – intymny portret miasta i jego mieszkańców, a także dokumentalny esej o kondycji współczesnego człowieka. Więcej: Eastreet 4 – Projekcje filmoweEastreet to projekt poświęcony fotografii dokumentalnej z rejonu Europy Wschodniej. Blisko 11 tys. zdjęć zgłoszono do nowej edycji. Zespół kuratorów wybrał z nich 100 fotografii, wykonanych w 20 krajach przez autorów z całego świata. Wybrane zdjęcia prezentujemy w formie wystawy oraz publikacji książkowej.

http://eastreet.eu/
http://eastreet.eu/ksiazka

Go to the event site