Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Spotkanie z twórcami spektaklu „Bella Figura”

Start
End

Spotkanie z twórcami spektaklu „Bella Figura”

PROWADZENIE: DR JAROSŁAW CYMERMAN

 

Bella Figura - Teatr Wybrzeże / Festiwal "Scena w Budowie"

Start
End
Jedna z najsłynniejszych francuskich dramatopisarek Yasmina Reza tworzy słodko-gorzki obraz świata, którego fundamenty się rozpadają. Każdy z bohaterów robi dobrą minę aż do rychłego upadku.

„Uczta” Nowy Teatr (Warszawa) Spotkanie + zapis wideo spektaklu

Start
End
Zapis spektaklu „Uczta” Nowego Teatru w Warszawie, wyreżyserowanego przez Krzysztofa Garbaczewskiego, na podstawie „Uczty” Platona. / Spektakl dla widzów pełnoletnich.

Projekcja filmu „Rewolucja totalnej wolności”

Start
End
Projekcja filmu "Rewolucja Totalnej Wolności" w reżyserii Jarosława Mańki, poprzedzona wykładem profesora Mieczysława Ryby.

WARSZTATY KULTURALNO – EDUKACYJNE RETRO BAJKI

Start
End

Projekcje kinowe ponadczasowych bajek, którym towarzyszą twórcze warsztaty tematyczne prowadzone we współpracy z wykwalifikowanym zespołem pedagogów i animatorów z Teatru im. H.Ch. Andersena. Program skierowany do widzów w grupie wiekowej 4 - 6 lat.

Warsztaty wielkanocne w CSK

Start
End
Zapraszamy rodziny do spędzenia przedświątecznego czasu w przestrzeni Małego CSK w Centrum Spotkania Kultur. Spotkajmy się, by wspólnie z dziećmi stworzyć ozdoby świąteczne inspirowane tradycyjnym wzornictwem, przy zastosowaniu materiałów i technik rozwijających umiejętności motoryczne oraz poznawcze.

Wschody. Mikromusic | Koncert Laureatów

Start
End

Mikromusic wraca do korzeni muzyki ludowej i improwizowanej - Z Dolnej Półki to tytuł trasy koncertowej zespołu, którą muzycy z Natalią Grosiak planują na koniec 2019 roku. Cały program przedpremierowo zagrają w Lublinie.

SERCA NA ODWYKU

Start
End
SERCA NA ODWYKU – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem. SERCA NA ODWYKU – to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...SERCA NA ODWYKU – to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych. SERCA NA ODWYKU – to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!