Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

QUEEN SYMFONICZNIE

Start
End
15 grudnia 2018 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Lublinie! Rok po kolejnym wyprzedanym koncercie w Centrum Spotkania Kultur, zespół zagra w Lublinie w składzie powiększonym o 5 muzyków. Dotychczasowy repertuar nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2018/2019 zespół przygotowuje też kilka zupełnie nowych utworów.

Wystawa interaktywna „Życio-opowieści”

Start
End
Poszczególne opowieści towarzyszą wystawie „Życio-opowieści”, która zabierze najmłodszych w podróż pełną niespodzianek. Przestrzenią owej wędrówki będzie Życie. Ludzkie losy łączą pewne stałe elementy. Każdy z etapów życiowej wędrówki oferuje coś innego, wiążą się z nimi konkretne wspomnienia, zapachy, kolory, przedmioty, które często mają znaczenie sentymentalne i symboliczne.

Oprowadzanie po wystawie „StartARCHITEKCI’18”

Start
End
Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie „StartARCHITEKCI”18”, które poprowadzi dr inż. arch. Huber Trammer, pracownik naukowy Wydziału Budownictwa i Architektury (Katedra Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego) Politechniki Lubelskiej oraz studenci, autorzy prac prezentowanych na wystawie.

Koncert Andrzeja Piasecznego

Start
End
ANDRZEJ PIASECZNY - jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multi platynowych płyt.

Wernisaż wystawy „Ziemski – Przestrzeń”

Start
End
Wernisaż kolejnej odsłony wystawy dzieł z kolekcji sztuki współczesnej Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, organizowanej we współpracy z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

MOSCOW CITY BALLET – ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Start
End
MOSCOW CITY BALLET – Legendarna grupa baletowa w Polsce! Zespół założony przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova to grupa tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie.

Spotkanie z Alicją Kupiec w cyklu ARTYŚCI LUBELSKIEJ KOLEKCJI, które poprowadzi Małgorzata Stępnik

Start
End
Spotkania ARTYŚCI LUBELSKIEJ KOLEKCJI – cykl rozmów z artystami, których prace znajdują się w kolekcji sztuki współczesnej tworzonej przez Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych.

LESZEK HOŁDANOWICZ – POSTERS EXHIBITION

Start
End
We are pleased to invite you to a meeting with Leszek Hołdanowicz, a poster and graphic artist and an educator.