Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Akcja Uwolnij Ciucha #WiktoriaDyś

05 Października Sobota
12:00

Wstęp wolny

uwolnij ciucha

Akcja Uwolnij Ciucha - to cykliczna impreza, podczas której uwalniamy szafy z nadmiaru ubrań, a dochód z ich sprzedaży przekazujemy każdorazowo na rzecz innej dzielnej Wojowniczki z naszego regionu. Wspieramy odpowiedzialną modę - pragniemy zwrócić uwagę, na jej aspekt ekologiczny i etyczny.

Przed nami trzecia, jesienna edycja!
👗 zbiórka ubrań: 30 września – 3 października, 8:00 - 20:00
🏆 finał akcji: 5 października /sobota/, 12:00 - 17:00
📍 Spotkania Kultur

Na czym polega akcja:

Przynieś – Przygarnij – Pomóż


🔷 Twoja szafa czeka na uwolnienie z rzeczy, w których już nie chodzisz. Wyszukujesz te ubrania (damskie i męskie), które są w dobrym stanie i z powodzeniem mogą przejść w inne ręce. Przynosisz je do Strefy Uwolnij Ciucha w CSK w dniach 30.09 – 3.10 od 8:00 do 20:00.

🔷 Przychodzisz na finał akcji 5.10. Buszujesz między wieszakami w poszukiwaniu nowych ciuchów. Wybierasz, mierzysz i decydujesz, które z nich przygarniasz. Rozliczasz się z wybranych ubrań wrzucając pieniądze do puszki. W międzyczasie relaksujesz się przy dobrej muzyce i ciastku oraz korzystasz z porad stylistek.

🔷 Pomagasz Wiktorii Dyś. Zebrane podczas akcji pieniądze przekazujemy na rzecz tej dwuletniej Wojowniczki, której grozi amputacja nóżek.

Dzięki Akcji Uwolnij Ciucha:

👉 realnie pomagasz Wiktorii Dyś
👉 wspierasz odpowiedzialną modę
👉 zyskujesz porządek w szafie
👉 możesz przygarnąć naprawdę fajne ciuchy
👉 masz możliwość skorzystania z porad profesjonalnych stylistek i wizażystek
👉 masz poczucie dobrze spędzonego czasu i czujesz się lepszym człowiekiem :)

Jak możesz wziąć udział w akcji?

Możesz tylko przynieść swoje ubrania - UWALNIASZ!
Możesz tylko przygarnąć nowe ubrania - PRZYGARNIASZ!
Możesz UWOLNIĆ i jednocześnie PRZYGARNĄĆ!


Kim jest Wiktoria?

Wiktoria Dyś urodziła się w Lublinie w 2017 r jako drugi bliźniak. Przyszła na świat z niezwykle rzadką chorobą - Femoral Facial Syndrome. W Polsce jest jedyną chorą na to wyjątkowo ciężkie schorzenie, które w okresie prenatalnym atakuje m.in. układ kostny. Wiktorka ma szereg wad wrodzonych żeber, kończyn dolnych, miednicy, kolan, stóp, zdeformowane kości udowe. Wymaga intensywnej rehabilitacji, opieki wielu specjalistów, a w przyszłości wielu poważnych operacji.

14 stycznia Wiktorka ma zaplanowane pierwsze operacje w Paley Institute w West Palm Beach, które przeprowadzi dr Dror Paley. Czeka ją rekonstrukcja obu stawów kolanowych (SuperKnee) oraz obu stawów biodrowych (SuperHipp), a następnie żmudna kilkumiesięczna rehabilitacja. Ze względu na wieloetapowość wad i wysoki stopień dysplazji wszystkie te etapy muszą zostać przeprowadzone pod bieżącym nadzorem doktora Paley w USA.

Cena za jej sprawność i zdrowie to 1.500.000,00 zł a dotychczas zebrana kwota to zaledwie 240.000 zł.
( link do zbiórki - https://www.siepomaga.pl/sen-o-wiktorii )

Bez odpowiedniego leczenia w USA skazujemy ją na wózek inwalidzki, ból i cierpienie. Wspólnie możemy uratować nóżki Wiktorki przed amputacją i sprawić aby postawiła swój Najtrudniejszy Pierwszy Krok !

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą przyjaciółek. Mamy słabość do dobrej kawy i sernika. Czasem zdarza nam się zabierać sobie ciuchy. Lubimy modę, ale tę odpowiedzialną, która szanuje człowieka i środowisko. Chcemy, żeby nasza akcja Uwolnij Ciucha nie była tylko okazją do upolowania nowych ubrań, ale motywowała do zmiany nawyków zakupowych - wprowadzenia w życie zasady less is more oraz slow fashion. Pragniemy pokazać, że każde nasze działanie może pomnażać dobro. Dlatego tak ważny jest dla nas aspekt wspierania Dzielnych Wojowniczek oraz ich rodzin w walce o zdrowie i życie.

Chcemy żebyś był z nami w te dni!
zbiórka ubrań: 30 września – 3 października, 8:00 - 20:00.
finał akcji: 5 października /sobota/, 12:00 - 17.00

Przyjdź do CSK i razem czyńmy dobro :)

PS Na event zabieramy dzieciaki!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku - będziesz otrzymywać informacje o licznych atrakcjach, które zaplanowałyśmy wspólnie z CSK :)

Przed nami trzecia, jesienna edycja!

Przed nami trzecia, jesienna edycja!
👗 zbiórka ubrań: 30 września – 3 października, 8:00 - 20:00
🏆 finał akcji: 5 października /sobota/, 12:00 - 17:00
📍 Spotkania Kultur

Cena biletów

Wstęp wolny