Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Andrzej Piaseczny - The Best Of dla zakochanych

Koncert

13 Lutego Czwartek
19:00
Sala Operowa
  • Brak aktualnie wolnych miejsc w sprzedaży!

Andrzej Piaseczny - jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat wystąpi w Centrum Spotkania Kultur.

Laureat nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt.

Autor i wykonawca takich przebojów, jak "Imię deszczu", "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie", czy "Śniadanie do łóżka".

Płyta "Spis Rzeczy Ulubionych" autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku.

Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu "Bitwa na głosy". Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie "Voice of Poland". W 7 sezonie "Voice of Poland" - jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej. Już 13 lutego o godzinie 19.00 największe przeboje dla zakochanych.

13 lutego 2020 roku o godzinie 19.00 artysta zaśpiewa największe przeboje dla zakochanych.

Cena biletów

  • Brak aktualnie wolnych miejsc w sprzedaży!

Miejsce

Sala Operowa

Sala Operowa może pomieścić niemalże 1000 widzów.