Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

14. ALL ABOUT FREEDOM FESTIVAL

Film

14 Października Środa
8:00
Online
  • 10 zł (bilet pojedynczy) / 80 zł (karnet)

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na pokazy filmów w ramach 14. ALL ABOUT FREEDOM FESTIVAL – festiwalu kina zaangażowanego i ambitnego, organizowanego przez Europejskie Centrum Solidarności.

Od 14 do 18 października w ramach festiwalu będzie można obejrzeć 10 filmów. W programie poruszające dokumenty i filmy fabularne. Wszystkie opisy są dostępne tutaj: https://mojeekino.pl/show/all-about-freedom-festival. Tegoroczna, 14. edycja odbywa się pod hasłem: NADZIEJA W CZASIE BEZNADZIEI.

„Szukaliśmy filmowych punktów odniesienia do COVID-19. Nie po to, aby wzmagać niepokój, ale po to, aby pokazać siłę człowieka mierzącego się z kataklizmem albo innym wyzwaniem, które wydaje się nie do pokonania. Nie są to filmy z prostym happy endem, głęboko poruszają, ale przy odrobinie uważności możemy dostrzec cień nadziei - nie ma naszej zgody na gwałty, morderstwa, agresję i dyskryminację” (Iwona Katarzyńska-Czeplewska).

„Widzimy na co dzień, jak łatwo nam odebrać nasze prawa, które wydawały się wcześniej oczywistością. Pandemia to czas sprawdzenia naszego poczucia solidarności. Zakazy i nakazy mające nas bronić przed pandemią dopiero wtedy nabierają sensu, gdy przestrzegając ich, czujemy solidarność wobec innych obywateli.  Proponujemy w tegorocznym programie AAFF obrazy wolności i solidarności ku pokrzepieniu serc” (Artur Liebhart, kurator programu filmowego AAFF).

Więcej na stronie ECS: https://ecs.gda.pl/aaff.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę 14 października, a filmy będzie można oglądać do niedzieli 18 października. Na niektóre filmy obowiązuje limit biletów – wirtualnych wejściówek w cenie 10 zł. Na obejrzenie filmu po wykupieniu biletu są 4 godziny. Cena karnetu 80 zł.
______________________________________________________


WAŻNE: Wykupując dostęp do filmów proszę zaznaczyć seans w Kinie CSK.
BEZPOŚREDNI LINK DO NASZEJ SALI ONLINE: https://www.mojeekino.pl/show/kino-csk-lublin.
REPERTUAR WIRTUALNEGO KINA CSK: W aktualnym repertuarze wirtualnego Kina CSK znajduje się około 75 filmów, które można oglądać w dowolnym czasie.

OGÓLNE ZASADY DZIAŁANIA WIRTUALNEGO KINA CSK:
- Na platformie MOJEeKINO.PL należy wejść w zakładkę KINO CSK i wybrać film z repertuaru kina.
- Po wybraniu filmu, dokonując zapłaty należy jeszcze raz zaznaczyć seans w KINIE CSK (ważne).
- Program, tak jak w tradycyjnym kinie, jest cyklicznie zmieniany oraz wzbogacany.
- Filmy na platformie można oglądać o dowolnej porze, wyjątkiem są przeglądy czy pokazy specjalne prezentowane w określonym terminie.
- Część filmów w naszym repertuarze posiada audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących.
- Wirtualne Kino CSK to miejsce spotkań z kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym. To również inteligentna rozrywka dla widzów wymagających oraz szukających w kinie emocji, piękna oraz inspiracji.
- Oglądając filmy w naszej wirtualnej sali, wspierasz funkcjonowanie i rozwój swojego lokalnego kina – Kina CSK. Dziękujemy.

 

Belka

 

Cena biletów

  • 10 zł (bilet pojedynczy) / 80 zł (karnet)

Miejsce

Online