Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Winni (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „WINNI”.

„Winni” to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl „Locke’a” z Tomem Hardym.

Sugar Man (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „SUGAR MAN”.

Niewiarygodna, a jednocześnie prawdziwa opowieść o zapomnianym piosenkarzu, któremu wróżono karierę na miarę Boba Dylana, a który przepadł bez wieści na początku lat 70.

Porwanie Michaela Houllebecqa (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „PORWANIE MICHAELA HOUELLEBECQA”.

Kwiat szczęścia (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu KWIAT SZCZĘŚCIA.

Botaniczny thriller? Dystopijny horror? Dramat rodzinny? Satyra społeczna? Pierwszy anglojęzyczny film Jessiki Hausner („Lourdes”) jest równie nieprzewidywalny, jak ona sama. Alice (Emily Beecham) jest pomysłową biotechnolożką i pracoholiczką, która nie ma czasu na związki - odrzuca m.in. zaloty kolegi z pracy (Ben Whishaw).

120 uderzeń serca (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu 120 UDERZEŃ SERCA

W filmie Campillo euforia spotyka rozpacz, a przyspieszone bicie serca przypomina tykanie odliczającego czas zegara. Bo o wyścig z czasem tu chodzi: są wczesne lata 90-te, epidemia AIDS zbiera we Francji żniwo przy cichej zgodzie rządu i koncernów farmaceutycznych.

Climax (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu CLIMAX.

„Climax” to hipnotyczny, odurzający, pulsujący energią i muzyką lat 90-tych film Gaspara Noé. Najnowsze dzieło reżysera „Love” „Nieodwracalne” i „Wkraczając w pustkę” stało się sensacją ostatniego festiwalu w Cannes, gdzie okrzyknięto je szatańską wersją „Step Up”.

Girl (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu GIRL.

Lara marzy o staniu się kobietą i karierze tanecznej. Przed nią wyjątkowy, lecz niełatwy czas wchodzenia w dorosłość, doświadczania nowych pragnień, tworzenia się tożsamości. „Girl” to dojrzałe, poruszające kino o trudnej akceptacji własnego ciała i wyczerpującej walce z jego ograniczeniami, ale również pełna emocji historia o podążaniu za marzeniami. W roli tytułowej, nagrodzony w Cannes, zjawiskowy Victor Polster.

Martin Eden – specjalny pokaz przedpremierowy na platformie MOJEeKINO.PL

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na specjalny pokaz przedpremierowy filmu „Martin Eden”.

Pokaz filmu odbędzie się 10 listopada o godz. 20:00. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 listopada o godz. 18:00. Film będzie dostępny przez 24 godziny jednak nie dłużej niż do 11 listopada godz. 20:00. Po tej godzinie nie będzie możliwości obejrzenia filmu, nawet po zakupie biletów. Rekomendujemy aby rozpocząć oglądanie najpóźniej 11 listopada o godz. 17:30.