Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Kino CSK

NOWOCZESNA SALA KINOWA

Kino CSK to miejsce spotkań z dobrym kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym. To inteligentna rozrywka dla widzów wymagających oraz szukających emocji, piękna, inspiracji oraz niezapomnianych doświadczeń. Poza światowej klasy premierami i przeglądami klasyki filmowej, zapraszamy na spotkania z twórcami, międzynarodowe festiwale (Millennium Docs Against Gravity), warsztaty, pokazy specjalne. Nasza sala kinowa jest najmłodszym i najlepiej wyposażonym kinem w mieście.

WIRTUALNE KINO CSK NA PLATFORMIE MOJEEKINO.PL

Poza nowoczesną salą kinową posiadamy także wirtualną salę na jedynej w Polsce innowacyjnej platformie zrzeszającej kilkadziesiąt kin studyjnych – MojeEkino.pl. W repertuarze znajduje się kilkaset tytułów oraz pokazy specjalne, premiery, przeglądy i festiwale filmowe, spotkania z twórcami oraz wydarzenia dodatkowe.

AKADEMIA KINA CSK

To propozycja dla osób, które lubią kino i chcą czerpać jeszcze większą frajdę z oglądania filmów i seriali. Na spotkaniach stacjonarnych lub online, w lekkiej i luźnej atmosferze uczestnicy poznają najciekawsze zjawiska w polskim i światowym kinie. Zajęcia odbywają się w czwartki. Wykładowcami są eksperci i pasjonaci kina: Kaja Klimek i Tomasz Kolankiewicz (dyrektor artystyczny FPFF w Gdyni) oraz gościnnie filmoznawcy i filmowcy.

KULTOWE LATO FILMOWE NA DACHU CSK

Na dachu Centrum Spotkania Kultur (Tarasy CSK) w sezonie letnim organizujemy projekcje najlepszych filmów kultowych. To propozycja dla tych, którzy lubią rozkoszować się wakacjami z głową w chmurach, w niepowtarzalnej atmosferze.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Kino CSK – Centrum Spotkania Kultur
plac Teatralny 1, 20-029 Lublin
poziom -1

Dodatkowe udogodnienia:

  • Parking podziemny
  • Klimatyzowana sala
  • Dostępne dla osób z niepełnosprawnościami
  • Płatność kartą i gotówką
  • Przyjazne dzieciom i rodzicom
  • Internet – WiFi
  • Restauracja, kawiarnia, pub
  • WE SPEAK ENGLISH

Wirtualna sala Kina CSK na MojeEkino.pl
Profil Kina CSK na portalu Facebook
Grupa dla widzów Kina CSK

Zapraszamy!


OFERTY WSPÓŁPRACY/KONTAKT DLA MEDIÓW:

Joanna Jankowska
Koordynatorka Kina CSK
joanna.jankowska@spotkaniakultur.com
CC: joanjank12csk@gmail.com
+48 81 441 5 640