Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Nowy Jork. Prohibicja - spektakl muzyczny - Zmiana terminu

Spektakl

18 April Sunday
19:00
Sala Operowa
  • 55 zł | 65 zł | 85 zł | 135 zł

Sto lat temu Nowym Jorkiem rządziły jazz, mafia i prohibicja. Musical Teatru Muzycznego Roma to magiczna podróż do tych niezwykłych czasów.

Prohibicja podzieliła społeczeństwo, a amerykański sen zamieniła w nocny koszmar. To właśnie ten okres nazywany jest narodzinami nowego świata. Na scenie wykonane zostaną autentyczne przeboje z tamtej epoki oraz nowe piosenki, nawiązujące do stylu lat 20.

Nie jest to jednak wyłącznie podróż w stylu retro, a raczej współczesne spojrzenie na tamte czasy i zabawa konwencją. W 20 songach poznajemy najważniejsze momenty historii Nowego Jorku w czasach prohibicji. Odkrywamy też świat nielegalnego biznesu, który – napędzany przez mafię i gangsterów – rozwinął się w błyskawicznym tempie, i zanurzamy się we wnętrzu miasta grzechu.

Czy miasto i jego mieszkańcy uwikłani w gęstą sieć ciemnych interesów, uwięzieni w pogoni za mrocznymi przedmiotami pożądania, jakimi stają się alkohol, pieniądz i władza, mają szansę na ocalenie? Czy miasto zginie, czy też odrodzi się i zmieni?

Obsada:
Kasia Zielińska

Kacper Kuszewski

Ewa Konstancja Bułhak/Magdalena Smalara

Rafał Królikowski/Marcin Januszkiewicz/Marcin Przybylski

Czas trwania: 1 godz. 30 min bez przerwy

***

Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem instytucji kultury muzyczny spektakl „Nowy Jork. Prohibicja” zaplanowany na 18.04.2021 w Lublinie (Centrum Spotkania Kultur), zostaje przeniesione na inny termin. Trwają rozmowy z artystami w sprawie ustalenia dogodnego terminu. Poinformujemy Państwa o nowej dacie najszybciej jak to możliwe.

Nieustannie pracujemy nad znalezieniem dla Państwa dogodnego rozwiązania, ale oferujemy również możliwość wymiany biletów na inne wydarzenie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w tej nadzwyczajnej sytuacji.
Dzięki takim osobom jak Państwo wciąż możemy oferować rozrywkę na wysokim poziomie.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, z punktem sprzedaży, w którym zakupione zostały bilety.

Zespół Adria Art

Ticket price

  • 55 zł | 65 zł | 85 zł | 135 zł

Hall

Sala Operowa

Sala Operowa może pomieścić niemalże 1000 widzów.