Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Informacje dla Widza

Zapraszamy do CSK tylko osoby, które planują wziąć udział w naszych wydarzeniach. Z powodu obostrzeń sam budynek (również Tarasy Widokowe) jest niedostępny dla zwiedzających.

GODZINY OTWARCIA KASY CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE

Poniedziałek 10.00 - 18.00
Wtorek 10.00 - 18.00
Środa 10.00 - 18.00
Czwartek 10.00 - 18.00
Piątek 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 18.00
Niedziela 10.00 - 18.00

Sklep oraz Kasa czynne również przed wydarzeniami biletowanymi.

Tel. 81 44 15 632

 

REZERWACJA BILETÓW

Rezerwacji indywidualnej i grupowej można dokonywać osobiście lub telefonicznie pod numerem (+48) 81 44 15 675 w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widza CSK; od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Termin zakupu biletów zarezerwowanych telefonicznie lub osobiście w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widza CSK wynosi maksymalnie 3 dni od daty dokonania rezerwacji. Rezerwacje biletów nieopłacone w wyznaczonym terminie zostają anulowane bez wcześniejszego powiadomienia.

W okresie 4 dni przed wydarzeniem rezerwacji nie przyjmujemy.

CSK zastrzega sobie możliwość wyłączenia rezerwacji grupowych na wybrane wydarzenia.

 

RODZAJE BILETÓW

Sala Operowa podzielona została na następujące kategorie cenowe:

  • VIP

  • Premium

  • I kategoria

  • II kategoria

  • III kategoria

  • Miejsca z ograniczoną widocznością

 

Centrum Spotkania Kultur zastrzega sobie prawo do podziału Sali Operowej na mniejszą ilość kategorii.

Kategoria cenowa odpowiada komfortowi odbioru wydarzenia przez publiczność.

W kategoriach I, II i III istnieje możliwość zakupienia biletów normalnych i ulgowych. CSK zastrzega sobie prawo do skontrolowania dokumentów uprawniających do ulgi w trakcie sprawdzania biletów.

W Sali Kameralnej obowiązują miejsca nienumerowane.

 

PLAN SALI OPEROWEJ CSK

REGULAMIN SPRZEDAŻY I REZERWACJI BILETOW NA WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ CSK

 

 

SZATNIA

Szatnia CSK jest obowiązkowa, bezpłatna i dozorowana. CSK nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz dokumenty pozostawione w szatni. Pół godziny po zakończeniu wydarzenia szatnia zostaje zamknięta. Pozostawione rzeczy będą do odbioru dnia następnego w Dziale Obsługi Widza CSK (poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 - 16:00).

Biuro Rzeczy Znalezionych

Po rzeczy zagubione w trakcie wydarzeń należy zgłaszać się do Działu Sprzedaży i Obsługi Widza CSK, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 — 16:00.

INNE

Bilety kupione przez Internet należy wydrukować. Honorowane są również bilety w formie elektronicznej na urządzeniach mobilnych.

Wejściówki na miejsca z ograniczoną widocznością sprzedawane są tylko w dniu wydarzenia, na 2 godziny przed jego rozpoczęciem, pod warunkiem, że są sprzedawane miejsca na balkonach.

Dzieci do 4 lat, siedzące na kolanach opiekuna, wchodzą za darmo (po bezpłatną kartę wstępu należy zgłosić się do Kasy CSK).

Na terenie CSK obowiązuje całkowity zakaz palenia i używania tzw. e-papierosów.

Prosimy Państwa o punktualne przychodzenie na wydarzenia. Osobom spóźnionym bileterzy umożliwią wejście do Sali Operowej w przerwie wydarzenia (o ile występuje) i bez gwarancji zajęcia swojego miejsca!

 

DOSTĘPNOŚĆ

Osoby poruszające się na wózkach.

Dla osób poruszających się na wózkach dostępne są zarówno Sala Operowa (Amfiteatr) jak i Sala Kameralna oraz Sala Kinowa.

CSK prowadzi rezerwację specjalnych miejsc na widowni Sali Operowej przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widza CSK (+48) 81 44 15 611.

Na każde Wydarzenie, którego organizatorem jest Centrum Spotkania Kultur, osoby z niepełnosprawnościami, które poruszają się na wózku inwalidzkim i nie kupują biletu na miejsce siedzące, mają prawo do zakupu biletu wstępu bez miejsca siedzącego w cenie 10 zł, pod warunkiem dostępności przestrzeni. Na Sali Operowej CSK w Amfiteatrze istnieje specjalnie wydzielona przestrzeń, która pomieści 2 wózki inwalidzkie (w rzędzie 8 miejsca N1 i N2 na planie Sali). Opiekunowi w każdym przypadku przysługuje bilet ulgowy (na każdą z dostępnych kategorii poza miejscami Premium i VIP).

Pracownicy Obsługi Widza doradzą, jak najwygodniej dotrzeć do wybranego miejsca.

W CSK znajdują się windy i toalety przystosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI CSK - LINK

 

OPROWADZANIE PO CSK

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z Działem Sprzedaży i Obsługi Widza: obslugawidza@spotkaniakultur.com. Oprowadzanie grup do 25 osób. Oprowadzania odbywają się wyłącznie w poniedziałki. W wyjątkowych sytuacjach pracownik Działu może ustalić inny termin oprowadzania.

Dział Sprzedaży i Obsługi Widza CSK

I piętro, wejście od ul. Radziszewskiego

tel. 81 44 15 675

e-mail: obslugawidza@spotkaniakultur.com