Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Tomek i Przyjaciele – Tomek ratuje cyrk

Spektakl

13 Czerwca Niedziela
11:30
Sala Operowa
  • 35,00 - 85,00 zł

Tomek i Przyjaciel w teatrze Ciuch–ciuch! „Tomek i Przyjaciele”, bohaterowie wspaniałej bajki, którą uwielbiają dzieci na całym świecie można zobaczyć na żywo! Zapraszamy na wspaniały musical dla dzieci w każdym wieku, z udziałem bohaterów bajki, która od lat cieszy i bawi polską publiczność.

Sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż do świata wyobraźni. Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody. Dzieci wyruszają w przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy. Odkrywają też teatr! Na scenie pojawiają się bohaterowie bajki, naturalnej wielkości lokomotywy, które przemawiają głosami doskonale znanymi dzieciom z serialu. Towarzyszy im oczywiście Gruby Zawiadowca oraz nowi bohaterowie. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy. Wszyscy, razem ze scenicznymi postaciami, bawią się i śpiewają piosenki. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek Ratuje Cyrk”.

Spektakl „Tomek Ratuje Cyrk” jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. Polska premiera odbyła się 29 lutego 2020 roku i została przyjęta entuzjastycznie, z owacjami na stojąco. Podczas pierwszej części trasy musical oczarował i zachwycił już ponad 5000 widzów! Wiosną Tomek i Przyjaciele wyrusza ponownie w trasę i odwiedza wiele miast w całej Polsce. To wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru, a dla najmłodszych być może ich pierwszy raz w magicznym świecie teatru. Gramy bezpiecznie z ograniczoną ilością miejsc. Spektakl można zobaczyć tylko w tym rok! Nie przegapcie tej okazji! Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Cena biletów

  • 35,00 - 85,00 zł

Miejsce

Sala Operowa

Sala Operowa może pomieścić niemalże 1000 widzów.