Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Kasia Lins - Koncert

Koncert

22 Lipca Czwartek
19:00
Klub Muzyczny
  • 30 zł – ulgowy, 40 zł - normalny
Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy oraz dziennikarzy.
 
Jej ostatni album „Moja wina” (maj 2020) to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. „Moja wina” w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. „Moja wina” to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
 
W lipcu 2020 Kasia Lins opublikowała w internecie „Czego dusza pragnie” [live show], materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. „Czego dusza pragnie”to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe.
 
Kasia Lins ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. W 2019 była dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki w kategorii Album Roku Pop Alternatywny oraz Autor Roku. W 2020 została laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Otrzymała takže nominację do Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków - O! Lśnienia 2021. Niedawno Kasia Lins otrzymała nominację do Fryderyka 2021 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Moja Wina.

Cena biletów

  • 30 zł – ulgowy, 40 zł - normalny

Miejsce

Klub Muzyczny