Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

ESSA-KARIERA – Warsztat samobudżetowania, czyli skąd wziąć kase na działanie

Warsztat

25 Czerwca Sobota
13:00
Duża Kieszeń Sceny +1
  • BEZPŁATNE / zapisy:mlodecsk@spotkaniakultur.com

Spotkania  Essa-Kariera to z jednej strony oferta, która zakłada zapoznanie uczestników z tworzeniem dokumentów aplikacyjnych, aby łatwiej im było w dorosłym życiu. Propozycja bazuje na tworzeniu przestrzeni spotkań z osobami zajmującymi się inspirowaniem doradzaniem, kierunkowaniem młodzieży. To działanie zapoznające  młodzież z pozyskiwaniem środków na działania oraz zapoznawaniem ludzi wykonujących zawody kreatywne.

Warsztat samobudżetowania – skąd brać pieniądze na swoje działania, gdzie szukać dofinansowania na życie i na robienie ciekawych rzeczy. Jak sporządzić aplikacje do pracy i jak napisać projekt na grant lub stypendium … na te i inne pytania odpowiemy podczas cyklu spotkań warsztatowych od kwietnia do czerwca. W ramach działania przewidujemy rozkręcenie programu regrantingowego dla uczestników.

W czerwcu będziemy uczyć się realizowania projektów w instytucji kultury – o czym pamiętać, co trzeba wiedzieć, jaką „papierologię” zrobić. Będziemy również tworzyć własne autorskie projekty do naszego konkursu grantowego GRANTESSA !

Młodzież w wieku od 16 do 20 roku życia

Cena biletów

  • BEZPŁATNE / zapisy:mlodecsk@spotkaniakultur.com

Miejsce

Duża Kieszeń Sceny +1